Askfat i silver 1900-talets första hälft

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ASKFAT, silver, 1900-talets första hälft, svenska importstämplar, stämplad N.K. undertill, glasinsats med slipad dekor, höjd ca 4, diameter 16 cm, vikt exkl. glasinsats ca 196 g

Gravyr undertill

481918

2017-09-05