Klubbat för:
7 200 SEK
2 000 SEK
ADOLFO CIPRIANI, tillskriven, byst, Kvinnofigur, marmor, oydligt signerad, höjd inkl sockel, ca 46
Skador och lös sockel
481919
2017-09-05