Byst i marmor

Byst i marmor
Byst i marmor
Byst i marmor
Byst i marmor
Byst i marmor
Byst i marmor

Klubbat för:

7 200 SEK

2 000 SEK

ADOLFO CIPRIANI, tillskriven, byst, Kvinnofigur, marmor, oydligt signerad, höjd inkl sockel, ca 46

Skador och lös sockel

481919

2017-09-05