John Ekman oljemålning

John Ekman oljemålning
John Ekman oljemålning
John Ekman oljemålning
John Ekman oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

JOHN EKMAN (1880-1949), tillskriven, skiss från Lidingön, signerad J Ekman på spännramen, olja på duk, ca 50 x 61 cm

Zustandsbeschreibung

481921

2017-09-04