Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
JOHN EKMAN (1880-1949), tillskriven, skiss från Lidingön, signerad J Ekman på spännramen, olja på duk, ca 50 x 61 cm
Zustandsbeschreibung
481921
2017-09-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner