Joseph Schipsande chokladkanna i tenn 1700-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOSEPH SCHIPSANDE, chokladkanna, tenn, rokoko, stämplad invändigt Joseph Schipsande Carlsbaad, höjd ca 15 cm

Slitage och smärre skador

481925

2017-09-05