Lars Englund Komposition

Lars Englund Komposition
Lars Englund Komposition
Lars Englund Komposition
Lars Englund Komposition

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LARS ENGLUND (född 1933): Komposition, signerad och daterad Lars Englund -67, (signaturen under passepartouten), oljelack, ca 5,5x21 cm
PROVENIENS: Galleri Burén Stockholm

Något gulnad

481935

2017-09-05