Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LARS ENGLUND (född 1933): Komposition, signerad och daterad Lars Englund -67, (signaturen under passepartouten), oljelack, ca 5,5x21 cm
PROVENIENS: Galleri Burén Stockholm
Något gulnad
481935
2017-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här