Ljusstakar 1 par i empirestil

Ljusstakar 1 par i empirestil
Ljusstakar 1 par i empirestil
Ljusstakar 1 par i empirestil
Ljusstakar 1 par i empirestil

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1900-tal, empirestil, mässing, delvis svartmålade, på kulfötter, höjd ca 18 cm

Ombyggda bordslampor till ljusstakar, bruksslitage

481937

2017-09-05