Bägare silver 1900-tal

Bägare silver 1900-tal
Bägare silver 1900-tal
Bägare silver 1900-tal
Bägare silver 1900-tal
Bägare silver 1900-tal
Bägare silver 1900-tal
Bägare silver 1900-tal
Bägare silver 1900-tal
Bägare silver 1900-tal
Bägare silver 1900-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÄGARE, 2 st., silver, 1900-tal, KGMG, Uppsala 1926, mindre bägare med svenska importstämplar, höjd 17-21 cm, vikt ca 645 g

Gravyrer och bucklor

481993

2017-09-05