Max Ernst färglitografi

Max Ernst färglitografi
Max Ernst färglitografi

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MAX ERNST (1891-1976): Ur Suite de Festin, 1974, signerad Max Ernst 39/79, färglitografi, 34x25,5 cm

481994

2017-09-05