Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 800 SEK
KAFFEKANNOR, 7 st, SOCKERSKÅL, GRÄDDKANNA, porslin, 1900-talets första hälft, Rörstrand, kannornas höjd 20-26 cm
Förgyllning med slitage
482005
2017-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här