Kaffekannor bl.a Rörstrand jugend

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 800 SEK

KAFFEKANNOR, 7 st, SOCKERSKÅL, GRÄDDKANNA, porslin, 1900-talets första hälft, Rörstrand, kannornas höjd 20-26 cm

Förgyllning med slitage

482005

2017-09-05