Urna Rörstrand

Urna Rörstrand
Urna Rörstrand
Urna Rörstrand
Urna Rörstrand
Urna Rörstrand
Urna Rörstrand

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

URNA, porslin, 1900-talets början, Rörstrand, med förgyllda detaljer, höjd ca 23,5, mynningens diameter ca 19 cm

Krackelyr på insidan

482011

2017-09-05