Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
URNA, porslin, 1900-talets början, Rörstrand, med förgyllda detaljer, höjd ca 23,5, mynningens diameter ca 19 cm
Krackelyr på insidan
482011
2017-09-05