Naginata

Naginata
Naginata
Naginata
Naginata
Naginata
Naginata
Naginata
Naginata
Naginata
Naginata
Naginata
Naginata

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NAGINATA, japansk, 1800-tal, skaft i svart lack, tachiuchi dekorerad med krossad pärlemor, ishizuki, saya i svart lack total längd 220 cm

slitage, korrosion

482012

2017-09-24