Erik Gunnarsson Hallström oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERIK GUNNARSSON HALLSTRÖM (1905-1992): "Kvällsljus, Slussen", monogramsignerad E G H, olja på duk, 38x46 cm

482027

2017-09-05