Philippe Noyer färglitografi

Philippe Noyer färglitografi
Philippe Noyer färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

PHILIPPE NOYER (Frankrike, 1917-1985): Komposition med clown, dansös och pojke med häst, signerad PH Noyer, EA, färglitografi, bladmått ca 53x44 cm

Zustandsbeschreibung

Fläckar

482036

2017-09-05