Gino Manca trädgårdsskulptur
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GINO MANCA, trädgårdsskulptur, patinerad stenmassa, i form av kvinna med snäcka, 2-delat, sockel med dekor av snäckor samt fiskar, signerad, förberedd för vattenpump, 2 munstycken, total höjd ca 104 cm
Slitage
482037
2017-09-05