Georg Jensen manschettknappar 1 par

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ASTRID FOG för Georg Jensen, manschettknappar, 1 par, sterlingsilver, 1970-tal, stämplad Georg Jensen, designnr 118, vikt ca 25,5 g

482054

2017-09-03