August Hagborg Klassiskt svenskt måleri

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

AUGUST HAGBORG (1852-1921): Solbelysta tallar, signerad Hagborg, olja på duk, ca 81,5x65,5 cm

482056

2017-10-30