August Hagborg Klassiskt svenskt måleri
2017-10-30
482056
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
AUGUST HAGBORG (1852-1921): Solbelysta tallar, signerad Hagborg, olja på duk, ca 81,5x65,5 cm