Barbara Nicolai fotoprint

Barbara Nicolai fotoprint
Barbara Nicolai fotoprint

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARBARA NICOLAI (Tyskland, samtida), "Crossing that line", signerad och numrerad 3/25, bladmått 55x56 cm

482071

2017-09-06