Anders Zorn, Lavards Anders, sign. 1919, etsning

Klubbat för:

2 600 SEK

3 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): Lavards Anders, signerad Zorn, utförd 1919, etsning, ca 15,7x11,7 cm
LITTERATUR: Hjert & Hjert 168Anders Zorn, Lavards

482082

2017-10-15