Klubbat för:
2 600 SEK
3 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): Lavards Anders, signerad Zorn, utförd 1919, etsning, ca 15,7x11,7 cm
LITTERATUR: Hjert & Hjert 168Anders Zorn, Lavards
482082
2017-10-15