Anders Zorn, Brudtärnan, sign. 1905, etsning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): Brudtärnan, signerad Zorn, 1905, etsning, ca 14,9x19,8 cm
LITTERATUR: Hjert & Hjert 204

Vågigt papper

482083

2017-10-15