Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): Brudtärnan, signerad Zorn, 1905, etsning, ca 14,9x19,8 cm
LITTERATUR: Hjert & Hjert 204
Vågigt papper
482083
2017-10-15
Gör en kostnadsfri värdering här