Anders Zorn, Ida, etsning, sign. 1905

Klubbat för:

6 800 SEK

7 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): Ida, signerad Zorn, utförd 1905, 24x16 cm

LITTERATUR: H&H 203

482084

2017-10-15