Robert Högfeldt, akvarell och blyerts

Klubbat för:

600 SEK

1 000 SEK

ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Figur, signerad R. Högfeldt, akvarell och blyerts på papper, 22x18 cm

482096

2017-09-30