Egron Lundgren akvarell

Egron Lundgren akvarell
Egron Lundgren akvarell
Egron Lundgren akvarell
Egron Lundgren akvarell
Egron Lundgren akvarell
Egron Lundgren akvarell

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

EGRON LUNDGREN (1815-1875): Dalkulla, monogramsignerad EL, akvarell, 44x28 cm

482110

2017-09-06