Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SHAKER, COASTERS, 2+1 st, 1900-tal, VINKYL, Guy Degrenne, vitmetall, coasters diameter 11-13,5 cmhögsta höjd ca 21 cm
Repor
482140
2017-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här