Shaker coasters vinkyl

Shaker coasters vinkyl
Shaker coasters vinkyl
Shaker coasters vinkyl
Shaker coasters vinkyl
Shaker coasters vinkyl
Shaker coasters vinkyl
Shaker coasters vinkyl
Shaker coasters vinkyl
Shaker coasters vinkyl
Shaker coasters vinkyl

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SHAKER, COASTERS, 2+1 st, 1900-tal, VINKYL, Guy Degrenne, vitmetall, coasters diameter 11-13,5 cmhögsta höjd ca 21 cm

Repor

482140

2017-09-06