Tapio Wirkkala

Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TAPIO WIRKKALA, vaser, 2 st, färgat glas, signerad Tapio Wirkkala 3586, höjd ca 29 cm

Flertalet mikronagg

482149

2017-09-06