Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TAPIO WIRKKALA, vaser, 2 st, färgat glas, signerad Tapio Wirkkala 3586, höjd ca 29 cm
Flertalet mikronagg
482149
2017-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här