Poudreuse

Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

POUDREUSE, 1800-tal, Louis XV-stil, valnöt, låda i sarg, fällbar spegel och lådor i skiva, beslag och fothyllsor i mässing, höjd ca 71, 70x41 cm

Slitage, maskstunget, fanerskador

482163

2017-09-06