Kryddruskor 3 par silver

Kryddruskor 3 par silver
Kryddruskor 3 par silver
Kryddruskor 3 par silver
Kryddruskor 3 par silver
Kryddruskor 3 par silver
Kryddruskor 3 par silver
Kryddruskor 3 par silver
Kryddruskor 3 par silver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KRYDDRUSKOR, 3 par, silver, ciselerad samt graverad dekor, höjd 14-15 cm, vikt ca 460 g

Slitage, bucklor

482176

2017-09-03