Josef Frank

Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOSEF FRANK, tidningsbord, för Svenskt Tenn, modellnummer 2207, 1940-50-tal mahogny, tre hyllplan, höjd 72, 72x35,5 cm

Slitage, repor

482177

2017-09-06