Glasmålning 17/1800-tal
Valmis
2017-09-06
482193
| Korkein tarjous | 4 400 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
GLASMÅLNING, 17/1800-tal, Europa, porträtt av kvinna, 22,5x17 cm, originalram med träbakstycke
Proveniens: Fållans Gård, Trångsund
Smärre slitage, färgbortfall