Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KART - ELLER GRAFIKSTÄLL, 1900-tal, träställning med skinnficka, ca 101x83 cm
Vissa skador, metallstället skadat
482194
2017-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här