Ställ för kartor och grafik 1900-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KART - ELLER GRAFIKSTÄLL, 1900-tal, träställning med skinnficka, ca 101x83 cm

Vissa skador, metallstället skadat

482194

2017-09-08