Bordslampa barockstil

Bordslampa barockstil
Bordslampa barockstil
Bordslampa barockstil
Bordslampa barockstil
Bordslampa barockstil
Bordslampa barockstil

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, barockstil, omgjord ljusstake, 1800-tal, tenn, totalhöjd ca 55 cm

Omarbetad, slitage, bucklor

482198

2017-09-06