Grön Anna servisdelar

Grön Anna servisdelar
Grön Anna servisdelar
Grön Anna servisdelar
Grön Anna servisdelar
Grön Anna servisdelar
Grön Anna servisdelar
Grön Anna servisdelar
Grön Anna servisdelar
Grön Anna servisdelar
Grön Anna servisdelar
Grön Anna servisdelar
Grön Anna servisdelar
Grön Anna servisdelar
Grön Anna servisdelar

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RÖRSTRAND, "Gröna Anna", servis, 47 dlr, bestående av: 10 mattallrikar, 8 djupa tallrikar, skål, 2 tekoppar m. fat, 4 uppläggningsfat, 10 större assietter, 10 mindre assietter, 2 såssnipor

Enstaka skador/lagningar, överlag mycket gott skick

482205

2017-09-09