Grön Anna servisdelar
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RÖRSTRAND, "Gröna Anna", servis, 47 dlr, bestående av: 10 mattallrikar, 8 djupa tallrikar, skål, 2 tekoppar m. fat, 4 uppläggningsfat, 10 större assietter, 10 mindre assietter, 2 såssnipor
Enstaka skador/lagningar, överlag mycket gott skick
482205
2017-09-09