Plunta silver

Plunta silver
Plunta silver
Plunta silver
Plunta silver
Plunta silver
Plunta silver
Plunta silver
Plunta silver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FICKPLUNTA, silver, England, svenska importstämplar, höjd 17,5 cm, vikt ca 316 g

Slitage

482229

2017-09-06