Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPOR, 2 st, en s.k. strindbergslampa, höjd ca 36-37 cm
Slitage, tyggskärm med skador
482255
2017-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här