Klubbat för:
1 400 SEK
2 000 SEK
KATSUSHIKA HOKUSAI (1760-1849): Fiskare vid Kajikasawa i provinsen Kai, ur The 36 views of mt Fuji, träsnitt, 1900-tal, signerad Zen Hokusai Iitsu hitsu, oban 25x37 cm
482260
2017-09-11