Karaffer

Karaffer
Karaffer
Karaffer
Karaffer
Karaffer
Karaffer

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARAFFER, 5 st, KARAFFINER, 2 st, 1800-talets början, slipade dekor, totalhöjd ca 11-27 cm

1 med nagg

482286

2017-09-06