Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
OLLE NORDBERG (1905-1986): Kontemplation, signerad Olle Nordberg, olja på duk, ca 60x73 cm
Zustandsbeschreibung
482294
2017-09-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner