Stig Lindberg Gustavsberg Prunus
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STIG LINDBERG, 10 dlr, "Prunus", servisdelar, Gustavsberg, 1900-talets andra hälft, bestående av: 7 tallrikar, tekopp med fat, 2 assietter
Bruksslitage och repor, en tallrik med mindre nagg/ tillverkningsdefekt
482306
2017-09-06