Stig Lindberg Gustavsberg Prunus

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STIG LINDBERG, 10 dlr, "Prunus", servisdelar, Gustavsberg, 1900-talets andra hälft, bestående av: 7 tallrikar, tekopp med fat, 2 assietter

Bruksslitage och repor, en tallrik med mindre nagg/ tillverkningsdefekt

482306

2017-09-06