Torsten Renqvist etsningar

Torsten Renqvist etsningar
Torsten Renqvist etsningar
Torsten Renqvist etsningar
Torsten Renqvist etsningar
Torsten Renqvist etsningar
Torsten Renqvist etsningar
Torsten Renqvist etsningar
Torsten Renqvist etsningar

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TORSTEN RENQVIST (1924-2007): (4) "Befolkat klot" 55/65, "Klot Blad II-IV" 26/55 , signerade och daterade -59, etsningar, bladmått 65x50 cm

482316

2017-09-06