Certina armbandsur

Certina armbandsur
Certina armbandsur
Certina armbandsur
Certina armbandsur
Certina armbandsur
Certina armbandsur
Certina armbandsur
Certina armbandsur
Certina armbandsur
Certina armbandsur

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CERTINA, armbandsur, 18 k guld, 2000-tal, quartz, plexiglas, vit urtavla, stavindex, centrumsekund, datum, refnr. EOL 115.9299.68, diameter 34 mm, svart originalarmband i läder, originaletui

Nyskick, verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, etui med slitage

482325

2017-09-06