Certina armbandsur
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CERTINA, armbandsur, 18 k guld, 2000-tal, quartz, plexiglas, vit urtavla, stavindex, centrumsekund, datum, refnr. EOL 115.9299.68, diameter 34 mm, svart originalarmband i läder, originaletui
Nyskick, verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, etui med slitage
482325
2017-09-06