Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJ, "Duxello, Dux, 1950-/60-tal, armlän i rödbetsat lövträ, klädsel av textil, plakettmärkt, sitthöjd ca 45 cm
Slitage, repor samt märken, nackkudde saknas
482327
2017-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här