Fåtölj "Duxello" Dux

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, "Duxello, Dux, 1950-/60-tal, armlän i rödbetsat lövträ, klädsel av textil, plakettmärkt, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, repor samt märken, nackkudde saknas

482327

2017-09-06