Bordslampa Suma för Santa & Cole

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

BORDSLAMPA, "Suma", Santa & Cole, 1990-tal. mattförkromad metall, rörlig ljusarm, ca 45 cm

ytrepor

482354

2017-09-06