Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RAGNAR SANDBERG (1902-1972): profilporträtt av hans fru, signerad och daterad RS 42, teckning, ca 34x25 cm
482359
2017-09-07
Gör en kostnadsfri värdering här