Ragnar Sandberg teckning

Ragnar Sandberg teckning
Ragnar Sandberg teckning
Ragnar Sandberg teckning
Ragnar Sandberg teckning

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

RAGNAR SANDBERG (1902-1972): profilporträtt av hans fru, signerad och daterad RS 42, teckning, ca 34x25 cm

482359

2017-09-07