Design Bertil Frihagen för Bodafors
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BERTIL FRIDHAGEN, 5 dlr, Bodafors, brännmärkta, bestående av: matbord med i iläggsskiva, 4 stolar, 1960-tal, teak och ek, bordets höjd ca 73, 145x89 cm, iläggsskivan 50 cm, stolarnas sitthöjd 43 cm
Bruksslitage, skumgummi i sitsarna har torkat
482373
2017-09-07