Design Bertil Frihagen för Bodafors

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BERTIL FRIDHAGEN, 5 dlr, Bodafors, brännmärkta, bestående av: matbord med i iläggsskiva, 4 stolar, 1960-tal, teak och ek, bordets höjd ca 73, 145x89 cm, iläggsskivan 50 cm, stolarnas sitthöjd 43 cm

Bruksslitage, skumgummi i sitsarna har torkat

482373

2017-09-07