Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LEIF KANDER (född 1939): Landskapsbild, signerad Kander, olja på duk, ca 101 x 81 cm
482389
2017-09-07
Gör en kostnadsfri värdering här